All Products
Keywords [ z code hsd cable assembly ] match 130 Products.
HSD LVDS Cable A Code Black Color 4PIN Connector Cable for ADAS Systems
| Packaging Details: | Giftbox size:260*220*80mm, 20PCS/CTN |
|---|---|
| Delivery Time: | 7~14 work days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code For In-Car Camera Systems
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Orientation: | Straight Type |
LVDS Wiring Harness HSD-H Type 4Pin To GVIF Video output Cable Can Be Customized
| Certificate: | All Kinds Of Electronic, Home Appliance, Auto Products |
|---|---|
| Item Name: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
| Application: | Automobile |
FAKRA HSD Connector For LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Color: | Claret Violet/4004Color |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
High Frequency FAKRA HSD USB Connector DC To 6 GHz for Stable Data Transmission
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type For Car Radio
| Orientation: | Rignt Angle Type |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Color 4+2Pin For BMW
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Right Angle Plug for Car Camera
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Straight Type Z-Code Automotive Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |

