All Products
Keywords [ z code hsd cable assembly ] match 134 Products.
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code For LVDS Camera
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Straight Type FAKRA HSD Connector PCB Mount For Car Digital Infotainment Electronics
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Right Angle Type For GPS Antenna
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Right Angle Type |
Black Color FAKRA HSD LVDS Connector A Code 4+2Pin For Vehicle GPS Signal
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
4+2Pin C Code FAKRA HSD LVDS Connector Right Angle Type For GPS Telematics
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Impedance: | 100Ω |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Impedance: | 100Ω |
Blue Coaxial FAKRA C Female , Straight FAKRA Connector Assembly
| Gender: | Female |
|---|---|
| Code: | C-Code |
| Color: | Blue |
Automotive 4+2 Pin FAKRA HSD Connector Black Color For PCB Mount
| Mounting Type: | PCB Mount / Panel Mount |
|---|---|
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black Color |
| Connector Style: | Right Angle |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Straight Type For Car GPS Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
High Speed HSD Connector Automotive Plug Right Angle 4+4 Pin PCB Mount
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black/9005 |
|---|---|
| PIN: | 4 Signal Pins 4 Power Pins |
| Impedance: | 100 Ω |

