All Products
Keywords [ z code hsd cable assembly ] match 134 Products.
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Right Angle For Automotive Electronics
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+4Pin |
| Orientation: | Right Angle Type |
Waterproof Car FAKRA Cable Connector Z Jack Lightweight Durable
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 2 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Type Green Color For Car Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
Right Angle FAKRA HSD Connector 4+4 Pin For Automotive LVDS Cameras
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+4Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Straight Type For Automotive Antenna Connections
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount for Vehicle GSM Signal
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD Connector 4Pin Right Angle Type For Car GPS Telematics
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD LVDS Connector for High Frequency IEEE 1394 Applications Range DC To 6 GHz
| Applications: | LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin White Color For Automotive GPS Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Impedance: | 100Ω |
Auto USB FAKRA HSD Connector High Speed Link HSL For Video Transmission
| Color: | Black |
|---|---|
| PIN: | 4PIN |
| Impedance: | 90 Ω |

