All Products
Keywords [ z code hsd cable assembly ] match 130 Products.
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for In-Car Infotainment
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
Automotive HSD LVDS 2 In 1 Cable HSD Harness Car Antenna Cable
| Product Name: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Cable Impedance: | 100Ω |
| Length: | Client's Request |
HSD LVDS 4 Pin Cable Transmission 4-Core Cable HSD Wire Video Cable
| Product Name: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Length: | Client's Request |
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for Vehicle Communication Systems
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |
HSD LVDS Cable Z Code High-Speed Data Transfer for Automotive Infotainment
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
High Speed Data Automotive Straight 4+2 Pin HSD LVDS Cable Connector
| Model Number: | HSD 4+2PIN Connector |
|---|---|
| Temperature Range: | -40° ~ +105°C |
| Type: | SMB |
FAKRA HSD Connector 4 Plus 2 Pin Female Code Z Featuring Robust Mechanical Performance with Mating Cycles Above 25 Times
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Frequency Temperature Cable for HSD LVDS Systems Custom Length 100Ω Impedance
| Cable Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Product Name: | HSD LVDS Cable |
| Temperature Range: | −40°C To +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4 Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automotive HSD LVDS Cable - Z Code Waterblue for In-Vehicle Systems
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |

