All Products
Keywords [ z code hsd cable assembly ] match 130 Products.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector For GPS Telematics Or Navigation
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector for Auto GPS
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount For LVDS Camera
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Color: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vihicle LVDS For PCB Mounting Types
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Right Angle Type |
FAKRA HSD Connector 90 Degree Plugs And Connectors For PCB Mounting
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector
| Coding / Color (Automotive): | E-code,Green Color |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Impedance: | 50Ω |
Multipurpose FAKRA PCB Connector Male Z For Automotive Industry
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Single Port FAKRA Z Type Connector WaterBlue Color For Automotive
| Connector Type: | FAKRA Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA C PCB Mount Coaxial Connector Straight Type Single Port OEM / ODM
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Impedance: | 50Ω |

