All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
4+2Pin HSD PCB Mount Connector Code C Blue Color Plug Right Angle For Car
| Product Name: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Connector Type: | RF Coaxial Connector |
| Impedance: | 100Ω |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Car Vihicle LVDS Connectors For PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Straight Type For Automotive Antenna Connections
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount for Vehicle GSM Signal
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
Automotive HSD PCB Mount Connector For High Speed Data Transfer
| Connector Type: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Type: | RF Coaxial Connector |
| Coding / Color (Automotive): | Code C,Blue |
High Speed HSD Connector Automotive Plug Right Angle 4+4 Pin PCB Mount
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black/9005 |
|---|---|
| PIN: | 4 Signal Pins 4 Power Pins |
| Impedance: | 100 Ω |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 Pin A Code Black Color Connector For PCB Mount
| Impedance: | 100 Ω |
|---|---|
| Temperature Range: | −40°C~+105°C |
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black/9005 |
Blue Color FAKRA HSD Connector Adapter PCB Mount Straight 4 Contact Pin For Automotive
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Color: | Blue Color |
| Orientation: | Straight |
Right Angle FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount For Car Parking Heating
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin For Car GPS Telematics Or Navigation
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |

