All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
FAKRA HSD Connector 4Pin Right Angle Type For Car GPS Telematics
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin White Color For Automotive GPS Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Impedance: | 100Ω |
Right Angle PCB Mount HSD Connector Automotive Code Z Waterblue Color
| Number Of Positions: | 4+2pin |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Color: | WaterBlue Color |
Code C FAKRA HSD Connector Plug PCB Mount Vertical Pin Header Connector
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Type Green Color For Car Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type For GPS Telematics Or Navigation
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
C Code Blue Color FAKRA HSD Connector PCB Mount Plug For BMW
| Type: | HSD +2 Types |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Code: | C-code |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Color For PCB Car Video Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector 90 Degree Blue Color Plug For BMW
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector For GPS
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |

