All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
4+2Pin Z Code FAKRA HSD Connector Waterblue Color For PCB/Panel Mount
| Code: | Z-code |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
Right Angle FAKRA HSD Connector 4+4 Pin For Automotive LVDS Cameras
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+4Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Straight Type FAKRA HSD Connector PCB Mount For Car Digital Infotainment Electronics
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code For LVDS Camera
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Right Angle Type For GPS Antenna
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Right Angle Type |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Straight Type For Car GPS Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Impedance: | 100Ω |
Camera HSD LVDS Cable 4 PIN Code A Female Extension Practical
| Type: | RF Cable/HSD Cable |
|---|---|
| Item: | Auto Vehicle High-Speed Transmission |
| Model Number: | Wire Harness Cable Assembly |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Coaxial 90 Degree Plugs And Connector
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Code: | C-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Coaxial 4+2 Z Code HSD LVDS Extension Harness For Buick Automotive
| Item: | Auto Vehicle High-Speed Transmission |
|---|---|
| Model Number: | Wire Harness Cable Assembly |
| Type: | Coaxial |

