All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Right Angle Type OEM&ODM Accept B-Code Services
| Number Of Positions: | 4Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | White Color |
FAKRA HSD PCB Mount Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
Automotive FAKRA HSD Connector H Code GPS Signal For PCB Mount
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Straight Type Z-Code Automotive Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount For Automotive
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Contact Pin Connector For Car Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Number Of Positions: | 4 Pin |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blue Car Connector
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Number Of Positions: | 2x4 Pin |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Color: | Leaf Green Color |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |

