All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
Mini Fakra Connector B code Right Angle Types For Car Surround View
| Modular Housings: | Quad |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | B-code |
Right Angle Type FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | E-code |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 Degree Plugs
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Straight Type PCB Mount
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Color: | WaterBlue Color |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA Cable Z-Code WaterBlue Color in Rearview Cameras for Safer Parking
| Cable Length: | Customized |
|---|---|
| Business Type: | OEM&ODM |
| MOQ: | 20 Pcs |
Straight Type FAKRA Cable Connector for Automotive Applications
| Frequency Range: | DC Up To 6 GHz |
|---|---|
| Connector Style: | Straight Type |
| MOQ: | 20 Pcs |
Dual FAKRA Cable Connector Plug Solution For Enhanced Vehicle Communication
| Operating Temperature: | -40°C To +125°C |
|---|---|
| Return Loss: | ≥ 18 DB |
| Gender: | Male/Female |
Mini FAKRA Connectors Mini Coax Fakra For High Frequency Application
| Product Category: | RF Connectors / Coaxial Connectors |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Color: | White Color |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Right Angle Plug for Car Camera
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Code: | H-code |

