All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code White Color Right Angle PCB Mount Connector
| Code: | B-code |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Mounting Type: | PCB Mount |
Quad Mini Fakra Connector 4Pin Automotive HFM Quad Connectors
| Product Name: | Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Product Category: | RF Connectors / Coaxial Connectors |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type For PCB/Panel Mount
| Color: | Claret Violet/4004 Color |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Straight Type |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 Degree PCB Mount Coaxial Connector
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automotive Right Angle Double HSD Connector C Code For PCB Mount
| Coding / Color (Automotive): | Code C,Blue |
|---|---|
| Housing Design: | Double |
| Mounting Type: | PCB Mount / Panel Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Cable Connector Right Angle Types For PCB Mount
| Code: | B-code |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD Connector B Code Straight Type Coaxial Connector for PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount for Car Parking Heating
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector White Color B-Code PCB/Panel Mount Connector
| Color: | White Color |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector for In-Vehicle Communication
| Type: | 2X4Pin HSD Connector |
|---|---|
| Code: | C-Code,Blue Color |
| Pin Configuration: | 2X4Pin For Reliable Connections |

