All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4 Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB Mount Connector for Car Radio
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | Heather Violet/4003 Color |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount For LVDS Camera
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Right Angle Vehicle Connector GPS Signal PCB
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector for Auto GPS
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
High Frequency FAKRA HSD USB Connector DC To 6 GHz for Stable Data Transmission
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Right Angle Type PCB Mount
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Right Angle Type |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector For GPS Telematics Or Navigation
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |

