All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
RF Connector FAKRA C Right Angle Plug PCB Mount For Navigation System Antenna
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA PCB Through Hole Right Angle Plug Straight Type C Code Connector
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount/Panel Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
RF Coaxial FAKRA Connector PCB Mount Right Angle Type For Automotive
| MOQ: | 20PCS |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Application: | Data Transmission, Coaxial |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40℃ To +105℃ OEM ODM Accepted
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA PCB Connector Blue Color C Code Fakra Smb Connectors For Car Gps Antenna
| Body Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Mounting Type: | PCB Mount/Panel Mount |
Mini-FAKRA Coaxial Cable Z-Code for Car Radio Antenna Connection
| Product Name: | Automotive MINI FAKRA Coaxial Cable |
|---|---|
| Main Feature 2: | Up To 75% Space Reduction |
| Coding / Color (Automotive): | Z Water Blue |
FAKRA Cable Connector Antenna Adapter Kit For High-Performance Connectivity
| Connector Type: | FAKRA Cable Connector |
|---|---|
| Return Loss: | ≥ 18 DB |
| Connector Style: | Straight Type |
Mini FAKRA Connector Quad F-Code Rignt Angle Type With Housing
| Product Category: | RF Connectors / Coaxial Connectors |
|---|---|
| PCB Connectors: | Right Angle |
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
High Speed Fakra Mini Connector F Code Right Angle Type for Automotive
| Product Category: | RF Connectors / Coaxial Connectors |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Color: | Brown Color |
FAKRA Cable Connector Z-Code WaterBlue Color For Driver Assistance Systems
| High Data Rates: | Up To 8 Gbps |
|---|---|
| Return Loss: | ≥ 18 DB |
| Cable Length: | Customized |

