All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin White Color For Automotive GPS Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Impedance: | 100Ω |
Code C FAKRA HSD Connector Plug PCB Mount Vertical Pin Header Connector
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
2x4Pin FAKRA HSD Connector Double C Coding Blue Color For PCB Mount
| Number Of Positions: | 2X4 Signal Pins |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Right Angle For Automotive Electronics
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+4Pin |
| Orientation: | Right Angle Type |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Type Green Color For Car Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
Automotive 4+2 Pin FAKRA HSD Connector Black Color For PCB Mount
| Mounting Type: | PCB Mount / Panel Mount |
|---|---|
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black Color |
| Connector Style: | Right Angle |
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Coding HSD 2 Connector For PCB Mount
| Number Of Positions: | 2X4 Signal Pins |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mounting Type: | PCB Mount |
4+2Pin C Code FAKRA HSD Connector PCB Mount Plug For LVDS Camera / USB / IEEE 1394
| Type: | HSD +2 Types |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector 90 Degree Blue Color Plug For BMW
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
4Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount Vertical Pin Headers Automotive Connector
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | C-code |

