All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
Code A Male FAKRA HSD Connector PCB Panel Mount For Car Radio
| Type: | Coaxial |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | A-Code,Black Color |
90 Degree FAKRA HSD Connector PCB Mount 4 Pin Code Z Plug For Camera
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | Z-Code,WaterBlue Color |
FAKRA HSD LVDS Connector for High Frequency IEEE 1394 Applications Range DC To 6 GHz
| Applications: | LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Straight Type For Automotive Antenna Connections
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount for Vehicle GSM Signal
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD Connector 4Pin Right Angle Type For Car GPS Telematics
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin For Car GPS Telematics Or Navigation
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 Pin A Code Black Color Connector For PCB Mount
| Impedance: | 100 Ω |
|---|---|
| Temperature Range: | −40°C~+105°C |
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black/9005 |
Blue Color FAKRA HSD Connector Adapter PCB Mount Straight 4 Contact Pin For Automotive
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Color: | Blue Color |
| Orientation: | Straight |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Impedance: | 100Ω |

