All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
Straight Type FAKRA HSD Connector PCB Mount For Car Digital Infotainment Electronics
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code For LVDS Camera
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
PCB FAKRA HSD Connector 4+2 Pin Code Z Female For Automotive
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Durable Coaxial FAKRA HSD LVDS 4 Pin Cable , Straight HSD Female To Male Cable
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Coupling Mechanism: | Push-On |
| Temperature Range: | −40°C To +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Straight Type For Car GPS Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
Automotive FAKRA HSD Cable Assembly 4 Pins D Code To K Code Connector
| Frequency Range: | DC - 2 GHz |
|---|---|
| Application: | Automotive |
| Fastening Type: | Push In |
Practical FAKRA HSD Cable Z Code Male To E Code Female For Automotive
| Product Name: | Automotive Power Connector Cable |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Coupling Mechanism: | Push-On |
Right Angle FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount For Car Parking Heating
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB Mount |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Coaxial 90 Degree Plugs And Connector
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Code: | C-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type For GPS Telematics Or Navigation
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |

