All Products
Keywords [ automotive 4 pin lvds cable ] match 167 Products.
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Coding HSD 2 Connector For PCB Mount
| Number Of Positions: | 2X4 Signal Pins |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mounting Type: | PCB Mount |
Code C FAKRA HSD Connector Plug PCB Mount Vertical Pin Header Connector
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount for Vehicle GSM Signal
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Number Of Positions: | 4 Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
LVDS Female HFM Mini FAKRA Connectors 4 Pins For Car Automation
| Model Number: | Mini Fakra PCB Connector |
|---|---|
| Application: | Automotive |
| Impedance: | 50Ω |
Portable FAKRA Z Type Connector Lightweight 4+2 Pin For Automotive
| Type: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | Z-Code,WaterBlue Color |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount For LVDS Camera
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
Waterproof HSD Cable Assembly Female Connector 4 Pin High Speed Data Cable
| Model Number: | Coaxial |
|---|---|
| Type: | HSD |
| Gender: | Female |
Automotive FAKRA HSD Connector 4 Pin Code Z High Precision Stable
| Type: | High Speed Data Cable Connector |
|---|---|
| Code: | Z-Code,WaterBlue Color |
| PIN: | 4PIN |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Impedance: | 100Ω |

