All Products
Keywords [ automotive 4 pin lvds cable ] match 167 Products.
Black 12 Pin HSD LVDS Extension Cable Durable For Automotive
| Item: | High-Speed Transmission |
|---|---|
| Color: | Black |
| PIN: | 12PIN |
LVDS Connection Waterproof HDMI Cable Black Color 12 Pin for Automotive
| Item: | LVDS Cable |
|---|---|
| Color: | Black Color |
| PIN: | 12PIN |
Automotive HSD LVDS Cable Code E-Z Pigtail RF Assembly Cable
| Product Name: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Length: | Client's Request |
| Cable Impedance: | 100Ω |
HSD LVDS Cable Enhanced Signal Integrity for High-Resolution Displays
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | D Code |
| Frequency Range: | Up To 6 GHz |
LVDS Extension HSD Cable Assembly 4+2 Pin For Automotive Electronics
| Model Number: | HSD 4+2PIN Connector And Cable |
|---|---|
| Connector 1: | Code H,Heather Violet Color |
| Connector 2: | Code Z, Waterblue Color |
4 Pin Waterblue HSD Connector Wire , Audio LVDS GVIF Extension Cord Adapter
| Type: | Car Signal Converter |
|---|---|
| Product Keywords: | HSD LVDS Cable |
| Application: | Audio & Video |
Practical Car LVDS Screen Cable , 12 Pin To 4 Pin E Code Female HSD Extension Cable
| Type: | RF Cable/HSD Cable |
|---|---|
| Body Material: | Brass / Zinc Diecast |
| Impedance: | 100Ω |
Practical BMW HSD Cable 4+2 Core D Code Jack For Car Audio
| Conversion Style: | HSD To HSD |
|---|---|
| Connector: | Fakra HSD D Plug |
| Impendance: | 100 Ohm |
HSD LVDS Cable with H Code 4-Pin Connector for Automotive Applications
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | H Code |
| Working Temperature: | -40℃ ~ +105℃ |
4 Pin C To Z Code BMW HSD Wire , Signal HSD Male To Female Cable
| Conversion Style: | HSD To HSD |
|---|---|
| Connector 1: | Code C, Blue Color |
| Connector 2: | Code Z, Waterblue Color |

