All Products
Practical C Code FAKRA RF Connector , Male GPS Antenna FAKRA Connector
| Model Number: | RF Fakra Connector PCB Mount |
|---|---|
| Gender: | Male |
| Orientation: | Right Angle |
C Code Blue Color FAKRA PCB Connector PCB Mount Rignt Angle Plug
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Coding / Color (Automotive): | C-code,Blue Color |
| Body Orientation: | Right Angle Type |
FAKRA Coaxial PCB Connector Straight Type E Code For PCB Mount
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Ports: | Single Port |
Z Code FAKRA PCB Connector Through Hole Right Angle Plug 50 Ohm
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Coding / Color (Automotive): | Z-code,WaterBlue Color |
| Ports: | 1 (Single Port) |
Automotive FAKRA RF PCB Connector C Code Through Hole Right Angle Plug
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Coding / Color (Automotive): | C-code,Blue Color |
FAKRA RF PCB Connectors Right Angle Connectors Through Hole PCB Mount
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
|---|---|
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
| Number Of Ports: | Single Port |
Straight Type FAKRA PCB Connector B-Code White Color PCB Mount Coneector
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Coding: | B-code |
FAKRA PCB Connector Fakra E Plug PCB Mount Right Angle Connector
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
RF Fakra Connector PCB Mount B-Code White Color Straight Type Connector
| Number Of Ports: | Single Port |
|---|---|
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
| Body Orientation: | Straight Type |
RF FAKRA Connector E Code Single Port Type PCB Mount Connector
| Body Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Application: | Data Transmission, Coaxial |

