All Products
RF Coaxial FAKRA Connector PCB Mount Right Angle Type For Automotive
| MOQ: | 20PCS |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Application: | Data Transmission, Coaxial |
FAKRA PCB Through Hole Right Angle Plug Straight Type C Code Connector
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount/Panel Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
RF Connector FAKRA C Right Angle Plug PCB Mount For Navigation System Antenna
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
RF Connector FAKRA C Right Angle Plug PCB Mount For Car Gps Telematics
| Number Of Ports: | Single Port |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount/Panel Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA PCB Connector Blue Color C Code Fakra Smb Connectors For Car Gps Antenna
| Body Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Mounting Type: | PCB Mount/Panel Mount |
FAKRA PCB Connector Single Port B-Code White Color For Car Gps
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Coding: | B-code |
| Impedance: | 50Ω |
FAKRA PCB Connector Right Angle Type E-Code For Car Gps Antenna
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Body Orientation: | Right Angle Type |
| Number Of Ports: | Single Port |
FAKRA PCB Connector C Code Rignt Angle type Blue Color For Car Radio Antenna
| Application: | Data Transmission, Coaxial |
|---|---|
| Coding: | E-code |
| Business Type: | OEM&ODM |
FAKRA PCB Connector C-Code For Remote Controlled Parking/Heating
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Body Orientation: | Straight Type |
| Coding: | C-code |
RF Fakra C Connector Straight Plug PCB Mount For Car GPS Telematics
| Number Of Ports: | Single Port |
|---|---|
| Coding: | C-code |
| Body Orientation: | Straight Type |

