All Products
Telematics Navigation GPS FAKRA Connector , Lightweight FAKRA C Connector
| Color: | Blue |
|---|---|
| Connector Body Style: | Right Angle/Straight |
| Impedance: | 50Ω |
FAKRA male connector center pin soldering process/copper sleeve crimping process suitable for coaxial cables RG174, RG316, RG188, PE-B100, PE-C100, LMR-100, blue
| Type: | Low Profile Fakra Connector |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Code D
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Code D
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-4 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Code D
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA Z Type Connector Straight Type Coaxial WaterBlue Connector
| Connector Type: | FAKRA Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Coding / Color (Automotive): | Z-code,WaterBlue Color |
FAKRA PCB Connector Straight PCB Connector for Car GPS Radio
| Product Category: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Number Of Ports: | Single Port |
Fakra Z Code Blue Right Angle PCB Connector for In-vehicle GPS Systems
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Cable Color: | Water Blue Color |
Fakra Code Z Water Blue Right Angle PCB Connector for Infotainment Systems
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Code: | Z-Code |
| Cable Color: | Water Blue Color |
Fakra Code Z Right Angle PCB Connector for In-vehicle Communication Systems
| Product Category: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Impedence: | 50Ω |

