All Products
HSD LVDS Cable with H Code 4-Pin Connector for Automotive Applications
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | H Code |
| Working Temperature: | -40℃ ~ +105℃ |
HSD LVDS Cable 4 Pin C to F Code for Automotive Applications
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Connector1: | C Code,blue |
HSD LVDS Cable 4+2 Pin H to Z Code for Automotive Applications
| Connector Type1: | H-Code, Heather Violet |
|---|---|
| Connector Type2: | Z-Code,WaterBlue |
| PINS: | 4+2PIN |
Automotive HSD LVDS Cable - Z Code Waterblue for In-Vehicle Systems
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |
HSD LVDS Cable Z Code High-Speed Data Transfer for Automotive Infotainment
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
HSD LVDS Cable Enhanced Signal Integrity for High-Resolution Displays
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | D Code |
| Frequency Range: | Up To 6 GHz |
HSD LVDS Cable A Code Black Color 4PIN Connector Cable for ADAS Systems
| Packaging Details: | Giftbox size:260*220*80mm, 20PCS/CTN |
|---|---|
| Delivery Time: | 7~14 work days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
HSD Z Code Connector to GVIF Cable for Advanced Vehicle Networking
| Product Name: | HSD To GVIF LVDS Cable |
|---|---|
| Length: | Client's Request |
| Type: | Car Signal Converter |
Fakra Z Code Blue Right Angle PCB Connector for In-vehicle GPS Systems
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Cable Color: | Water Blue Color |
Fakra Code Z Water Blue Right Angle PCB Connector for Infotainment Systems
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Code: | Z-Code |
| Cable Color: | Water Blue Color |

