All Products
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for Automotive Ethernet Connectivity
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for Vehicle Communication Systems
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for High-Speed Automotive Data Transfer
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for In-Car Infotainment
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
FAKRA Z Type Connector Straight Type Coaxial WaterBlue Connector
| Connector Type: | FAKRA Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Coding / Color (Automotive): | Z-code,WaterBlue Color |
Single Port FAKRA Z Type Connector WaterBlue Color For Automotive
| Connector Type: | FAKRA Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA Z Type Single Port FAKRA Coaxial Straight Type Connector
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Body Orientation: | Straight Type |
| Number Of Ports: | Single Port |
RF Coaxial FAKRA Connector Straight Type For Automotive
| Mounting Type: | PCB Mount/Panel Mount |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Body Orientation: | Straight Type |
WaterBlue Color FAKRA Z Connector Straight Type For Car Radio Antenna
| Connector Type: | FAKRA Connector |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Coding: | Z-code |
Automotive HSD PCB Mount Connector For High Speed Data Transfer
| Connector Type: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Type: | RF Coaxial Connector |
| Coding / Color (Automotive): | Code C,Blue |

