All Products
Keywords [ z code hsd cable assembly ] match 134 Products.
Z Code Female To HSL HSD Cable Assembly 4 Pin For Auto Wire Harness
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range Depending On Cable Type: | DC To 6 GHz |
| Application: | Automotive |
LVDS 4 Pin HSD Cable Assembly Z Code To GVIF Video Data For Toyota
| Service: | Accept Custom Cable Work |
|---|---|
| Item: | Automotive Cable Assembly |
| Pins: | 4pins |
Female Code Z HSD Cable Assemblies, DC 6GHz HSD Automotive Wiring Harness Assembly
| Type: | HSD 4 PIN Connector And Cable |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Temperature Range: | -40° ~ +105°C |
Data Transfer HSD Cable Assembly Code H Connector To Mini B USB Plug For Car
| Service: | Support OEM&ODM Order |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Application: | Automotive |
ODM Lightweight HSD Cable Assembly Code Z Connector To USB RJ45 Ethernet Port
| Service: | OEM ODM Service |
|---|---|
| Support System: | Data Transfer |
| Application: | Telematics, Multimedia, Infotainment, GPS, Navigation |
LVDS MINI B HSD Cable Assembly 4Pin Z Code Connector To USB 2.0 5 Pin
| Model Number: | HSD Cable Assembly |
|---|---|
| Use: | Automotive Infotainment Systems |
| USB Type: | USB 2.0 |
Black Dashboard HSD Cable Assemblies , A Code 4 Pin HSD USB Interface Cable
| Pin: | 4 Pins |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Frequency Range: | DC - 6 GHz |
Automotive Signal HSD Cable Assembly Stable Z Code To USB 2.0 A Type
| Type: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
|---|---|
| Gender: | Male / Female |
| Frequency: | High |
Z Code HSD Cable Female Connector To USB 2.0 A Type With Cap
| Type: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
|---|---|
| Color: | Waterblue,Black |
| Use: | Automotive, Vehicle Infotainment Modules |
Car Stable FAKRA HSD Cable Assemblies , Code H To Z FAKRA High Speed Data Cable
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Connector 1: | Code H,Heather Violet Color |
| Connector 2: | Code Z, Waterblue Color |

