All Products
Keywords [ u n i fakra hsd ] match 216 Products.
HFM Quad Mini FAKRA Connectors Durable For Car 360 Camera System
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 9 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Single Port FAKRA Z Type Connector WaterBlue Color For Automotive
| Connector Type: | FAKRA Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
LVDS Wiring Harness HSD-H Type 4Pin To GVIF Video output Cable Can Be Customized
| Certificate: | All Kinds Of Electronic, Home Appliance, Auto Products |
|---|---|
| Item Name: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
| Application: | Automobile |
HSD Connector 4+4Pin Suitable For LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA PCB Connector 2291392-4 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Code D
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Code D
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Code D
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA Coaxial PCB Connector Straight Type E Code For PCB Mount
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Ports: | Single Port |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector
| Coding / Color (Automotive): | E-code,Green Color |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Impedance: | 50Ω |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector for In-Vehicle Communication
| Type: | 2X4Pin HSD Connector |
|---|---|
| Code: | C-Code,Blue Color |
| Pin Configuration: | 2X4Pin For Reliable Connections |

