All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
Female To Female HSD Cable Assembly 4 Pins Z Code Waterblue Color
| Model Number: | HSD 4 PIN Connector And Cable |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Temperature Range: | -40° ~ +105°C |
PCB FAKRA HSD Connector 4+2 Pin Code Z Female For Automotive
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
PVC Jacker HSD LVDS Cable To GVIF Video Output Length 20CM 0.5M 1M
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Pins: | 4P |
| Jacker: | PVC |
Durable Coaxial FAKRA HSD LVDS 4 Pin Cable , Straight HSD Female To Male Cable
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Coupling Mechanism: | Push-On |
| Temperature Range: | −40°C To +105°C |
Automotive FAKRA HSD Cable Assembly 4 Pins D Code To K Code Connector
| Frequency Range: | DC - 2 GHz |
|---|---|
| Application: | Automotive |
| Fastening Type: | Push In |
Data Transfer HSD Cable Assembly Code H Connector To Mini B USB Plug For Car
| Service: | Support OEM&ODM Order |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Application: | Automotive |
Automotive 4 Pin HSD Extension Cable Z Code For Car Video Interface
| Product Name: | FAKRA HSD Cable |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Impedance: | 100Ω |
Stable Code A HSD LVDS Extension Cord , Portable HSD Cable Assemblies
| Orientation: | Straight |
|---|---|
| Type: | Coaxial |
| Fastening Type: | Push In |
A Code Black USB HSD Mini B Cable , Stable HSD Data Extension Cable For Car
| Color: | Black |
|---|---|
| Pin: | 4 Pins |
| Working Voltage: | 335V R.m.s At Sea Level |
Multipurpose HSD Cable Assembly Portable 4+2Pin For Rear Camera
| Model Number: | HSD 6 PIN Connector And Cables |
|---|---|
| Application: | Automotive |
| Pins: | 6P |

