All Products
FAKRA Extension Cable FAKRA Z-Code Straight Type to KET Connector Cable
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Connector Type 1: | FAKRA Connector |
BMW HSD LVDS Cable Automotive For Rear View Backup LVDS Cable
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product Keywords: | HSD LVDS Cable |
| Orientation: | Straight Type |
BMW HSD Cable Fakra HSD Cable Audio & Video Cables Car Navigation
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Connector: | Fakra HSD Plug |
| Impedance: | 100Ω |
BMW HSD Cable Vehicle/Automobile Wire HSD GPS Antenna Extension
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Item: | Auto Vehicle High-Speed Transmission |
| Length: | Client's Request |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Wire For Camera Video Cable
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product Keywords: | HSD LVDS Cable |
| Length: | Client's Request |
BMW HSD LVDS Cable For Auto Vehicle Transmission Rear View Backup LVDS Cable
| Product Keywords: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
| Item: | Auto Vehicle High-Speed Transmission |
HSD Cable RF Assembly HSD z Cable Wire Harness For Automotive
| Product Name: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Length: | Client's Request |
| Cable Impedance: | 100Ω |
Precision Navigation: Enhancing GPS Systems With HSD To GVIF Cables
| Impedance: | 100 Ohm |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, Water Blue Color |
| Temperature Range: | -40°C To +105°C |
Automotive HSD LVDS Cable Code E-Z Pigtail RF Assembly Cable
| Product Name: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Length: | Client's Request |
| Cable Impedance: | 100Ω |
HSD LVDS 4 Pin Cable Transmission 4-Core Cable HSD Wire Video Cable
| Product Name: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Length: | Client's Request |

