All Products
Keywords [ z cze fakra hsd ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "z cze fakra hsd" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
Mini Fakra Connector Modular Housings for Quad 4 Positions Right Angle Types
| Connector Type | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Service | OEM & ODM Is Accepted |
| Code | Z-code |
| Application | Automotive |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Right Angle A Code 4pin Pcb Mount
| Mounting Type | PCB Mount |
|---|---|
| MOQ | 20PCS |
| Code | A-code |
| Number Of Positions | 4Pin |
Waterproof HSD Cable for Advanced Driver Assistance Systems (ADAS)
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type | Coaxial |
| Frequency Range | DC To 6GHz |
| Impedance | 100 Ohm |
Waterproof HSD Cable for High-Speed Digital Video Transmission
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin | 4Pin |
| Impedance | 100 Ohm |
| Temperature Rating | -40°C To +125°C |
Waterproof HSD Cable for USB, IEEE 1394, and Ethernet Connectivity
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating | -40°C To +125°C |
| Frequency Range | DC To 6GHz |
| Cable Type | Coaxial |
Waterproof HSD Cable for LVDS Camera and Sensor Applications
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range | DC To 6GHz |
| Temperature Rating | -40°C To +125°C |
| Connector Pin | 4Pin |
Waterproof HSD Cable for High-Speed Automotive Data Transmission
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating | -40°C To +125°C |
| Cable Type | Coaxial |
| Frequency Range | DC To 6GHz |
Mini FAKRA Z Code Cable for Secure Wireless Vehicle Communication
| Connector Type | Z Code Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Orientation | Straight |
| Cable Type | Coaxial |
| Gender | Male/Female |

